Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kis gépigényű farming szimulát...

Kis gépigényű farming szimulátoros játékokat írnátok? A videókártyám nem támogatja a shader model 2. 0 és a 3. 0-át sem! Egyet találtam john deere drive green ehhez hasonlo kellene! Videokártya:RADEON 9200 SE Family (Microsoft Corporation) (256 MB).

Figyelt kérdés
2014. okt. 19. 19:39
 1/1 anonim válasza:
A Farming Simulator-hoz a radeon 9200 videó kártya nem jó én már próbáltam és nekem sem indult el esetleg egy AMD Radeon HD7500 512MB videó kártyát ajánlok próbáld ki mert az biztosan megfelel neki ráadásul támogatja a shader model 2.0 és 3.0 de John Deree Drive Green-nek még 128mb videó is elég ati radeon 9200
2014. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!