Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Informatika? (Kérdésed túl...

Informatika? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre leszek 12. es,rossz tanuló vagyok az info sem megy még igazán. Szeretnék viszont informatika területen elhelyezkedni. Nem fogok hazudni kötetlen munkaidejű munkát szeretnék brutálisan nagy fizetéssel. Mit kell ehez tökéletesre fejlesztenem? Azokat kihúzva amihez diploma kell. Olyan dolog érdekel amivel ha bemegyek állásinterjúra megmondom őszintén hogy bakker nincs diplomám de 3x jobb munkát végzek mint a diplomás. Tehát olyan amit nem egyetemen tanulok. Programozás ? Weblap? Hülyén írtam tudom de nézzétek el aki akarja érti aki meg nem az nem is baj hogy nem érti. Köszi a válaszokat.

2014. okt. 20. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Felejtős.

Ha 11 év alatt nem nagyon tudtad elsajátítani az alapokat, miből gondolod hogy jó szakember lenne belőled?

2014. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Felejtsd el, legyél politikus.
2014. okt. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Programozáshoz max akkor nem kell papír ha tényleg brutál jó vagy....

Azonban, igen oda is kell papír. Azonban ilyen léhűtő ember mint te , programozni nem fog megtanulni soha. Oda kell rendesen elhivatottság, infó szeretet. Matek. Logika. S csak a pénzért nem fog menni a megtanulása. Hamar kiégnél...

2014. okt. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Jövőre leszek 12 akkor ideje jobban tanulni!


(rossz tanuló vagyok az info sem megy még igazán. Szeretnék viszont informatika területen elhelyezkedni. **


Hát igy nehezen fog menni


(Nem fogok hazudni kötetlen munkaidejű munkát szeretnék brutálisan nagy fizetéssel)


Megjavításod 80 éves klári néni szüzességét



(őszintén hogy bakker nincs diplomám de 3x jobb munkát végzek mint a diplomás. Tehát olyan amit nem egyetemen tanulok. Programozás ? Weblap? Hülyén írtam tudom de nézzétek el aki akarja érti aki meg nem az nem )



Brutális nagy egod van ami sajnos nem mindig jó

2014. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mi az hogy nagy egóm van te jó ég ? Ki mondta hogy nem szeretem az infót? Tényként közöltök rólam olyan dolgokat aminek semmi alapja nincs. Azt mondtam ha jó szakember leszek és tudom magamról hogy jó vagyok tudok e csak éretségivel érvényesülni. Azt meg hogy nem szeretem az infót egy szóval sem mondtam, elhivatottt vagyok de a nagy pénzért csinálom nem csak úgy cukiságból hogy jó kis cég megcsinálom neked ezt meg ezt mert szeretem csinálni. Ha van normális ember kérem írjon. Köszönöm.
2014. okt. 20. 18:53
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon nem kivitelezhető, amit szeretnél.

Ha jó munkát akarsz, akkor végzettség kell, ha meg nem akarsz tanulni (rendes helyen, ahol rendes papírt is adnak), akkor marad a kemény munka.

De ha nagyon akarod: Tanuld a mobil eszközök programozását, abban most rengeteg lehetőség van. Bár az is igaz, hogy kb. mindegy, hogy mit csinálsz, ha nagyon jó vagy egy területen, akkor megfizetnek, ilyen az informatika. De sajnos a körülményekből ítélve nem leszel jó, így marad a sima kétkezi munka.

G.

2014. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan mit szeretsz az informatikában? Azt tanuld meg teljes mélységében!

De vigyázz! Az internetezés és a játék nem megfelelő válasz!


(Ha csak érettségid van, mindenhol ki fognak röhögni.)

2014. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy mindent szeretek. Grafikus dolgokon kivül azt túl nehéznek tartom. És a hardveres részéről mit gondoltok? Gondolok itt számitógép szerelőre például. Fizetés ? Körülmények? Elég érteségi vagy utána még egy szakma? Diplomás szarságot nem akarok unokatesóm örök életében tanult mindig kitünő tanuló volt történelmes diplomája van kitörölheti vele a seggét pedig még könyvet is írt. Azt ne írjátok hogy kétkezi munkám legyen. Nem fogok egy gyárban megrohadni és cégeknek termelni haszont,belerohadni a munkába,rabszolgának lenni csupán azért hogy hónap végén ne halljak éhen. Igazból a számitógép hardveres részeit birom jobban de abban meg szerintem nincs pénz. És lehet itt habogni munka szeretetről meg minden ha hónap végén éhenhalsz.
2014. okt. 20. 19:10
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

"És a hardveres részéről mit gondoltok? Gondolok itt számitógép szerelőre például."

Végzettség nélkül kb nettó 80, max. 100 és akkor már sokat mondtam. Bekerülni egy jó helyre nagyon nehéz.

"Azt ne írjátok hogy kétkezi munkám legyen. Nem fogok egy gyárban megrohadni és cégeknek termelni haszont,belerohadni a munkába,rabszolgának lenni csupán azért hogy hónap végén ne halljak éhen. "

A másik lehetőség az, hogy éhen halsz.

G.

2014. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
írtad volna le a kérdésed normálisan
2014. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!