Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy laptop-om es van...

Van egy laptop-om es van hozza 1 nagy monitor. Kiterjesztetem. és pl. :játékot elinditok az a laptop monitorján megy nem a nagy monitoron hogy tudom azt megcsinálni?

Figyelt kérdés
Tehát elinditom a játékot és az a laptop monitorján megy, és a nyagy monitoron meg az asztal látható de én ezt forditva akarom hogy a nagy monitoron menjen a játék a kicsin pedig az asztal !
2014. okt. 28. 20:57
 1/3 Reiber Péter ***** válasza:

A kiterjesztésnél beállítható hogy melyik az elsődleges monitor, egyszerűen meg kell cserélni

asztalon jobb gomb--> képernyőfelbontás és ott látod a két monitort

2014. okt. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már azt is csináltam de nem jó
2014. okt. 29. 08:31
 3/3 Alkazar válasza:
Azt szerintem nem lehet megcsinálni, hogy a laptopon az asztal legyen de a nagy monitoron úgy láthatod vagy lehet hogy az zavar be hogy full képernyős a játék.. Vagyis teljes képernyőn fut.. A legtöbb játéknál bemész a beállítások-ba ott megkeresed hogy video.. vagyis a kép aztán ott a Full screen módot átállítód windowed módba azaz ablak módba.. És akkor látni fogod a játékot.. Remélem segítettem..
2014. nov. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!