Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A laptopom nem indul el, nem...

A laptopom nem indul el, nem tudja betölteni a Windowst, ír ki hibaüzenetet, beteszem a Windows telepítőlemezt, újrainditom, ahogy írja, de semmi változás. Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Azt írja ki, h. valami hiba történhetett, de nem ad semmi lehetőséget, hogy rendbehozza!
2008. aug. 14. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben csinálnék egy komplett formázást... Persze akkor minden adatnak lőttek ami a laptopon van... Esetleg egy javítást. (Persze lehet hogy az újraindítás nálad ezt takarja ebben a megfogalmazásban, de nem hiszem.)
2008. aug. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De nem lehet formázni, semmit nem enged.A cd-t is hiába rakom be, nem csinál semmit.Kiirja, h. a windows inditása nem sikerült, próbáltam már mindenféle módba indítani, de persze semmit.Mit lehet még tenni?Vagyis mit kell?
2008. aug. 14. 22:25
 3/10 anonim ***** válasza:
Állíts be BIOS-ban, hogy CD-ről menjen a boot-olás. Az XP telepítés előtt pedig felkínálja a formázást is.
2008. aug. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De nem engedi!
2008. aug. 15. 09:13
 5/10 anonim ***** válasza:

1. PONTOSAN milyen hibaüzenetet ír ki?

2. Biosban tuti beállítottad, hogy elsőre cd-ről bootoljon?

3. Ha igen, és így sem megy, akkor szerezz új xp cd-t

:P

2008. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy Vista van a gépen.És a legnagyobb gond, h. nem tudom Biosban elinditani, nem tudom, h. kell!!
2008. aug. 15. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valaki hozzáérőt. Mert ez így nem fog menni. :) Ismerőseid közt tuti akad olyan, aki megtudja csinálni.
2008. aug. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát az lesz!Ma elviszem egy gyerekhez, aki ért hozzá!Majd megírom, mire jutottunk!!

És köszi mindenkinek!!

2008. aug. 15. 13:04
 9/10 anonim ***** válasza:
ha nem sikerul irj a cimemre en elmondom hogy hozhatod helyre
2008. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi, rendes vagy. De elvittem egy szerelőhöz, újrafeltelepítette és mostmár szerencsére jó!!Köszi azért!!
2008. aug. 19. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!