Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az lehetseges, h akinek irtam...

Az lehetseges, h akinek irtam facebookon, az nem látja amit irtam, nem jelzi ki neki, h kapptt tolem uzenetet, vagy megnezte es beallitotta, h, , nem latta" h ne irjak neki tobbet, vagy esetleg nem nezi meg amit urtam neki?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 09:11
 1/4 T/Z ***** válasza:

vagy megnezte es beallitotta, h, , nem latta"


Ezt hogyan lehet beállítani?



Ha nincs ott a "látta", akkor nem olvasta még az üzeneted.

Ez ilyen egyszerű.


Esetleg azt lehet még csinálni, h belépsz, látod, h pirossal jelzi, h kaptál üzeneteket, rákattintasz, de nem nyitod meg a leveleket; csak a legördülő menüben látod h kik írtak, és az üzenetük utolsó sorából egy részt.

Ebből (vagy magából a feladóból) sokszor már lehet következtetni arra, h mit írtak, de ha nem akarunk rá reagálni, akkor nem nyitjuk meg az üzenetet.

A feladó meg otthon őrjöng közben a gépe előtt, és csodálkozik, h hogyhogy nem olvasta még el az üzenetet az illető?

:D

2014. nov. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nem az ismerősöd, akkor ez Egyéb mappába megy, azt sokan nem is szokták megnézni.

Ha ismerősnek megy, akkor lehet, hogy olvasta és utána átállította nem olvastára.

Lehet, hogy nem nyitotta meg, de e-mailben kapott róla üzenetet, ott elolvasta, csak nem akar rá válaszolni.

Lehet, hogy tényleg nem olvasta.

2014. nov. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 T/Z ***** válasza:

"olvasta és utána átállította nem olvastára"


Ezt hogy kell csinálni?

2014. nov. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T/Z ***** válasza:

Közben megtaláltam.

Nem tudtam, h van ilyen lehetőség is.

Vagyis úgy tudtam, az csak nálam jelzi ismét az üzit, (amolyan emlékeztető funkció), de ezek szerint a feladónál is eltünteti a "látta" feliratot.

2014. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!