Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pendrive formázása Xbox-ra?

Pendrive formázása Xbox-ra?

Figyelt kérdés

RGH-s Xboxunk van, amire pendrive-val tettünk fel játékokat. Újraformáztam az Xbox belső merevlemezét. Felismeri a pendrive-ot, viszont a gép újraformázná, hogy használható legyen (tehát nem látja megformázottnak és így a játékot sem). Ha Xboxon újraformázom, akkor meg a laptop látja úgy, hogy tele van, nem tudok rá játékot tenni. Az Xbox a pendrive formázása után ezt írja: Performance Warning: Your device is ready, but doesn't meet Xbox 360 performance recommendations.


Tudja valaki, hogy mi történhetett és mit lehetne tenni?


Köszi!



2014. nov. 22. 23:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
A pendrive-ot a laptopon formázd meg Fat32-re.A letöltött iso formátumú játékot iso2god-dal átkonvertálod,majd a pendrive-ra másolod.Mehet az Xbox-ra.
2014. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Megformáztam FAT32-re Fat32 Guide-vel és ugyanez a helyzet áll fenn, amit fentebb írtam. Játékokat GOD-ban szedtem le, átmásolással nincs probléma, csak annyi,hogy ha gépen formázom, akkor az Xbox akarja újraformázni és a szöveget írja mellé, ha Xboxon formázom, akkor a laptop látja totál foglaltnak a pendrive.-ot. :/
2014. nov. 24. 12:00
 3/27 anonim ***** válasza:
FSD-t használsz?
2014. nov. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

[link]


Ez (is) rajta volna formázás előtt, már nincs.Kár, mert ezzel másoltunk mindent eddig. De most már


Most meg ilyen (eddig is volt, de a másikkal könnyebb volt dolgozni): [link]


Bocs, nem tudom a neveiket.

2014. nov. 25. 06:44
 5/27 anonim ***** válasza:
Az első az fsd a második meg tényleg a gyári tárhely kezelő? Az nem való semmire ha rgh-d van az mindig formázni akarja de azzal nem kell foglalkozni, fat32 és az rgh-s kezelőfelület (fsd,xexmenü,aurora,stb.) látni fogják.
2014. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Áh, tudtam én, hogy ott lesz a bibi. Most már csak azt kéne tudnom, hogy az fsd-t hogy tegyem vissza, hogy minden újra a régi legyen?
2014. nov. 26. 22:33
 7/27 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=QGvHVw9FIIc


Ennek alapján én is meg tudom csinálni?

2014. nov. 26. 22:44
 8/27 anonim ***** válasza:

xex menüd van?

ha van egy pendrive-ra vagy külső vinyóra felrakod a legújabb fsd-t dashlaunchot ha nincs abba tudod majd beállítani hogy arra bootoljon. olivagyok360-ra reggel ott sok hasznos leírás van.

2014. nov. 27. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszi, majd megírom otthonról, hogy mire jutottam.
2014. nov. 27. 09:35
 10/27 A kérdező kommentje:

[link]


Leszedtem innen az RGH telepítőlemez fájlt. Ez egy iso fájl, DT nem lát semmit rajta, kiírtam CD-re, be az xboxba, kiírja h Mixed media disc, de tovább semmi. DVD-re kéne kiírnom?

2014. nov. 28. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!