Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tegnap ki irta a gépem, hogy...

Tegnap ki irta a gépem, hogy kevés a virtuális memória . Felhúztam 1848 mb-ra, később le csökkent 1100mb-ra már használhatatlan volt a gépem, és nem tudtam felhuzni 1848ra ma reggel ujra 1848lett, hogyan állitja be magát ha nekem nem engedi a win?

Figyelt kérdés
2014. nov. 30. 10:41
 1/7 tabaki ***** válasza:
Milyen időközönként tartod karban a gépet?
2014. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap tettem uj windowst de előtte is ezt csinálta.
2014. nov. 30. 11:04
 3/7 T/Z ***** válasza:

Milyen windows?

Milyen gép?

Mennyi ram van a gépben?

Lapozófájlt nem kapcsoltad le véletlenül?


Hogy/hol "húztad fel" 1848-ra?

2014. nov. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
WIN. XP A gépem 2,7 Ghz AMD proci,1 gb ddr ram,egyszer le kapcsoltam a lapozófájlt és már el sem indult a gép,akkor tettem új wint. Érthetetlen számomra a gép viselkedése
2014. nov. 30. 11:19
 5/7 T/Z ***** válasza:

Angyaltündérbogárvirágszálam..


Ha 1 giga ram van a gépedben, és lekapcsolod a lapozófájlt, akkor gyakorlatilag megadod a gépnek a kegyelemdöfést.

Egy giga rammal még netezni is alig lehet, pillantok alatt megtelik az az egy gigácska ram, és vége, nincs tovább, hibával leáll a gép.


Új oprendszernek is XP-t raktál fel újra?


A lapozófájlt ne piszkáld, akkor szokták lekapcsolni, ha elég sok ram van a gépben. Mondjuk 8giga.


Ha csak 1 giga van, akkor a Windows ehhez még hozzátesz mégegyet, ami "virtuális" lesz ugyan, de legalább használható lesz a gép.

2014. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most 1848mb virtuális memória van és igy jól megy a gép :)
2014. nov. 30. 15:45
 7/7 T/Z ***** válasza:
Így van, ez így már oké.
2014. nov. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!