Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magától mozog a kurzor és még...

Magától mozog a kurzor és még kattintásokat is "csinál", bal illetve jobb klikket is. Gépem már újra lett telepítve mióta az első ilyen esettel találkoztam. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Miután megvettem a mostani egeremet (vezetékes) arra rá 3-4 hónappal kezdte el ezt csinálni. De most meg havonta legalább 1x csinálja.

Legtöbbször ugyan azon az íven megy végig, ahogy megfigyeltem, de valamikor összevissza megy.

Logitech egerem van.

Mit tudnék tenni?



2014. dec. 11. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt tudom hogy az Online felĂźletĂŠn deaktivalni lehet azt a kiadvĂĄnyt. SzĂłval igen. Ha automatikusan nem teszi meg akkor az Online feluleten deaktivalni lehet, ugy vissza kapod az egyet.
2014. dec. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

megtört kábel vagy

elromlott az egér

amúgy nem annyira drága egy egér már 1000 ft-ért is lehet venni

2014. dec. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!