Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért boot-ol hosszan a...

Miért boot-ol hosszan a gépem? Kb 1 perc, ebből az első bő fél perc csak abból áll, hogy fekete a képernyő és a vinyó nem dolgozik.

Figyelt kérdés
Az internettel van összefüggésbe, mert régebben ilyen nem volt.
2008. aug. 17. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok le és föl telepítés miatt lehet, esetleg melegedés, vagy hely hiány. Írd le pontosan mit csináltál mielött ez történt, plusz általában mit csinálsz vele?
2008. aug. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
biztosan tele van a c hasznald ezt a jo kis progit amit innen tolthecc le [link] en is ezt hasznalom es minden xarsagot letorol ami nem kell!hibakat javit meg letorli a felesleges file-okat!ezzel sok hely lesz a gepeden!
2008. aug. 18. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Igencsak fontos kulcsszót mondtál: Amióta internet van, azóta ezt csinálja.

Itt a megoldás. Legalábbis több, mint valószínű.


ADSL interneted van? Mert ha igen, akkor azért áll a gép, mert IP címet próbál szerezni az ADSL modemtől. [Mivel hálózatként érzékeli.] És mivel nem kap, így timeoutig (ez kb. fél perc) próbálkozik. Addig MINDEN egyéb processt megfog, semmi nem tölt, nem dolgozik, stb.


Van rá megoldás, de most azért nem írom le, mert ha nem ADSL-ed van, akkor nem "jó" megoldás. Jelezd, hogy milyen interneted van, és ha arra megoldás lehet, leírom.

2008. aug. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ADSL van nálam.

Megírod, mi a teendőm?

2008. aug. 21. 20:13
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A CCliner-rel vigyázz, nekem azóta nincs netem otthon, amióta használtam........Sőt,most telepítem újra az XP-t.....:(
2008. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 haraszin válasza:
ccleaner az jó prog használd igaza van és a ramodat is érdemes formázni nekem is volt ilyen problémám és ram formázása után a gépem repült
2012. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Golan Trevize ***** válasza:

ram formázása.

ettől a beszólástól rákot kaptam...


amúgy kérdező, tuti, hogy összeszedtél jópár vírust.

telepítsd újra a géped, és telepíts fel vírusírtót is.

2012. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!