Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az hogy Windows 8.1...

Miért van az hogy Windows 8.1 nem mennek a num számok?

Figyelt kérdés
Az van, hogy Windows 8.1 em van és nem mennek a num számok vagy nem tudom hogy is hívják őket pontosan, pedig a Num Lock be van kapcsolva,visszavittük a laptopot(mert nemrég vettük),de ott ment, az eladó azt mondta,hogy lehet hogy összefügg az internettel,de ennél többet nem mondott. Légyszi válaszoljatok mihamarabb, mert elég fpntos.A válaszokat előre is köszönöm!

2014. dec. 22. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szeretem ezeket a hozzáértő eladói válaszokat :D Ha nem tudnak mit mondani, akkor kitalálnak valamit, ami náluk volt, nálatok nincs, és biztos az lesz :DD


Ha ott ő nem állított rajta semmit, és biztosan úgy kapcsolta be, ahogy te is, akkor nem tudom mi lehet a baj.


Próbálgasd azt, hogy benyomod, pötyögsz rajta, megint benyomod, megint pötyögsz, kipróbálod a virtuális billentyűzeten, stb.


Lehet csak beragad a billentyű, és erősebben kell megnyomni, vagy valami. Miért nem mondtad az eladónak, hogy olyan körülmények közt próbálja, mint ahogy te otthon.


Nem lehet úgy tesztelni valamit, hogy nem olyan körülmények közt vizsgálja, mint ahogy a hiba jelentkezett.


Mint ha visszavinnék a boltba egy pirítós sütőt, hogy nem tudok benne zsömlét pirítani, ő meg bebizonyítja, hogy kenyeret lehet benne.. :D

2014. dec. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugyan úgy kapcsolta be ahogy én, a virtuális billentyűzeten megy és nem lehet beragadva,mert ha be van kapcsolva világít is a gomb és a képernyőn is jelzi.Az interneten találtam olyanokat, hogy a Windows hibája. (most van először Windows 8.1 em)
2014. dec. 22. 22:32
 3/5 anonim ***** válasza:
menj be a vezérlőpult / hibaelhárítás / hardver eszközökbe ás futtasd le a hibakeresőt. hátha megoldja, vagy kiírja, hogy mi a baj
2014. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem a windows hibája. Ha virtuális billentyűzeten megy, akkor ha ott bekapcsolod, a fizikai billentyűzeten is világítani kell a lámpának, vagyis maga a funkció működőképes.


99%, hogy a billentyűvel lesz a probléma. Szerintem az eladónak csak szerencséje volt.


DE ha mégis az az 1% lenne, akkor elképzelhető, hogy emiatt:

beragadó billentyű esetén bekapcsolódik az "Egér billentyű"..ezt kell kikapcsolni a kezeléstechnikai központban, vagy le kell nyomni az ALT+JobbSHIFT+NUMLOCK, vagy ha ez nem működik, a BalSHIFT+ALT+NUMLOCK

gombokat. ALT alatt a sima ALT gombot értem.


Ha így se jó, és semmi változás, akkor más hiba erre már nem létezik, és biztosan fizikai problémája van.

2014. dec. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, de az utolsó segített megoldani,ezért nagyon köszönöm!!!!
2014. dec. 24. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!