Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új notebook frisités telepítés...

Új notebook frisités telepítése órákon át. (? )

Figyelt kérdés
Naszoval kaptam egy dell inspiron 3521 (i3 hd7670M 4gbram) notebookot és mikor rátették a win7-et(ultimate 64bit) akkor nem frisitett de nem mindent (csak 13-at) és mondta az ember aki ujrarakta hogy majd nekem fog frisiteni ithon de nem láttam semiféle frisitést tegnap (mikor rárakta) hanem ma reggel ujrainditottam a gépet és nem ujraindult hanem azt irha h: Ne kapcsolja kii és ne húzza ki a számitógépet. 135 / 175 fsissítés telepítése .. De kb már 3 órálya ezt a 135 öset csinálja mi lehet a gond, mit kéne csináljak vagy esetleg ez igy jó? elején wifivel csináltam ugy semmi most rádugtam a netet kábellel de igy se semmi. esetleg nyomjam ki és inditsam megint ujra? várjam meg?

2014. dec. 24. 12:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már 3 órája nem megy tovább akkor indítsd újra.
2014. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"akkor nem frisitett de nem mindent (csak 13-at)"


Ezt csak én nem tudom értelmezni?

Voltaképp ennek semmi köze az internethez, ez csak is kizárólag a gépen múlik mennyi ideig TELEPÍTI a frissítést. Tehát nem letölt, hanem telepít ecsém.... De ezt úgy emlékszem ki is írja 72-es betűmérettel felöl középen szép fehér betűkkel. Úgy látom nem csak az írással van gondod, ez már nem diszlexia, én a helyedben tanulnám még a magyar nyelvet, pláne hogy az órálya az valójában órája.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, ha újraindítod elkezdi telepíteni a 135. elemet totál az elejétől, tehát fenn áll a lehetősége annak hogy keresztbe tettél a rendszernek és most várhatsz újabb 3 órát, meg még ki tudja mennyit a maradék 40-re. A másik opció, hogy csak szimplán lefagyott a voltaképp 2 perces elemnél 3 órával ezelőtt. Ez ilyen próba szerencse dolog....

2014. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :D jóbb is lett :D mert ezelött csak az integrált kártyát használta de most a dedikáltat is :D
2014. dec. 24. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!