Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik lenne fontosabb a gepbe?

Adriskaaaaaa12333 kérdése:

Melyik lenne fontosabb a gepbe?

Figyelt kérdés

van egy gepem amiben ezek vannak

intel celeron 1.8 ghz processzor

1gb ram

256 mb vga

nem tudom hogy ebbe inkabb processzort vegyek vagy ramot hogy vigye a fifa 13-mat? de csak 1et valaszthatok.



2014. dec. 25. 10:29
 1/4 anonim ***** válasza:
vga-t konkrétan kéne írni, de szerintem ebből már mindent kéne cserélni, ha egy darabbal kezdesz akkor lehet a vga-t kéne, de nincs garancia hogy a többi hardver elég lesz hozzá
2014. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez 6-8 éve volt az irodai belépőszint kb. Sajnos a játékoknak ennél kicsit több kell.
2014. dec. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de nekem eleg ha full lowon viszi csak kb.20-25 fpssel. Akkor eleg lenne ha veszek bele meg 3gb ramot,meg majd egy erosebb processzort meg vgat?
2014. dec. 25. 10:51
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Cpu ~5, ram ~8, vga ~9

De cpu nem biztos hogy lapodba van elég erös, vga meg ha AGP az jó "móka"...

2014. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!