Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyiket vennétek meg?

Melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy laptopot, két választási lehetőségem van, az egyik egy kívülbelül fehér samsung a másik egy asus ami csak kívül fehér belül szürke és fekete.

A samsunghoz nincs DVD meghajtó, se garancia

Az asus két év garanciás és van DVD meghajtója

Nekem a samsung tetszik és mivel főként esszeíráshoz hasznalnám nem baj h nincs benne DVD meghajtó

Viszont a felét apukám fizeti és szerinte az asust kéne megvenni, szerintem viszont nagyon ronda, és nemtudom h apunak engedjek és kb öt évig hánjak mikor ránézek,vagy a picit "gyengébb" samsungot.



2015. jan. 12. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

-.-"

Istenem.

Most komolyan a színe alapján döntsük el melyiket vedd meg?

2015. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pusztán a garancia miatt is érdemesebb az Asust. Nem az alapján kell laptopot venni, hogy milyen csili-vili. Lefogadom lány vagy, igaz? :)
2015. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen,

#1es nem csak a szín,hanem h nekem nemjönnek be az asus laptopok

2015. jan. 12. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Rá raksz pár mylittlepony matricát és tetszeni fog...

Na de komolyan írd már le, hogy pontosan, milyen laptopokról van szó.

Amúgy meg mivel a laptopok könnyen romlanak,( főleg az olcsó asus-ok, a samsungról meg nem is mondok inkább véleményt), emiatt érdemesebb a garanciásat venni.

2015. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Samsung Ativ Book 4 Core i3 notebook

Asus x550cc-xx492d white fd teg

2015. jan. 12. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!