Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Windows 7-ben milyen registr...

A Windows 7-ben milyen registry értéket kell átírni ahhoz, hogy akkor is engedélyezze az aero interface-t, ha nincs videokártya driver feltelepítve?

Figyelt kérdés

2015. febr. 18. 20:03
1 2
 1/14 Tengor ***** válasza:
Mi okod lenne megerőszakolni a Win-t ha csak fel kellene tenni azt a nyomorult drivert?
2015. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
mert egy érték átírása egyszerűbb, mint utánabogarászni egy drivernek, ráadásul olyan gépről van szó, amelyhez már legalább egy fél éve nem találok semmilyen videokártya illesztőt
2015. febr. 18. 21:31
 3/14 anonim ***** válasza:

Jéézusom, neked kőbalta való, ha ilyen egyszerű gyerek vagy, és nem számítógép win7-tel és aeróval...

Viccet félretéve milyen videokártyád van, aminek a honlapján nincs kinn a legfrisebb win7 driver???

2015. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Tengor ***** válasza:
Azzal előrébb leszel, ha a CPU-ra erőszakolod az átlátszóság számítását ahelyett, hogy szólnál valakinek, aki feltenné a drivereket (gondolom nem csak a VGA drivert nem raktad fel)?
2015. febr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
alaplapi videokártya van a gépben és a videokártya driverén kívül több más dolog is hiányzik mivel nincs meg az alaplap eredeti telepítő cd-je és valóban nem találok drivereket a géphez
2015. febr. 19. 15:53
 6/14 Tengor ***** válasza:
Gyártó oldalára cuppanj rá és onnan szerezz be drivert!
2015. febr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

És még képes kiemelni...


Ember, felejtsd el, hogy számítógép létezik! Nem neked való.

2015. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez laptop, vagy asztali gép.

Ha laptop, akkor az alján van egy vonalkódos címke, amin egészen pontosan rajta van a típus - név betúkkel és számjegyekkel.

Ha asztali gép, akkor le kell venni a burkolatot, és világos helyen, vagy zseblámpával el kell olvasni, hogy milyen alaplap van benne.

A pontos hardver birtokában be kell írni a google-be a hrdvert és a "driver download"-ot mögé írni.

Az internet nem felejt, még ha régebbi típusú hardvered is van, a régi hardverek is eldöcögnek Vista driverrel win7-en az esetek jó részében.

Ne a windost és a procit gyötörd, hanem a drivereket tedd fel, vagy kérj meg valaki hozzáértőt, hogy segítsen a driverek telepítésében!!!

2015. márc. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A gép Intel Atom processzoros az alaplap tipusát nem tudom kideríteni, viszont egy PCI foglalat található rajta. Egyébként még a hangkártyájához is alig találtam drivert meg a hálókártyához is. Szóval ezek után én már azt mondom hogy könnyebb lenne átírni egy registry értéket mint keresgélni az illesztőket. (Egyébként egy hónapon át napi több órában keresgéltem drivereket és az alaplapi videokártyájához egyszerűen nem találok semmiféle illesztőt.)
2015. márc. 7. 19:06
 10/14 Tengor ***** válasza:
Még Abit alaplaphoz is lehet drivert találni. Mégis milyen gépről van szó? Talán már írtuk, hogy a registry megturkálása nem megoldás, csak a probléma elfedése.
2015. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!