Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer pc-kről mi a véleményete...

Gamer pc-kről mi a véleményetek? Az egy márka egyáltalán? 60000 jó vétel?

Figyelt kérdés

2015. febr. 23. 18:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy van-e ilyen márka. A Gamer gépeket játékokra tervezték, tehát csupa olyan alkatrészből áll amik bírják a legjobb grafikás játékok futtatását. Azt nem tudom hogy megéri-e megvenni.
2015. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sejtem mire gondol a kérdező :( Rengeteg olyan számítógépes adok-veszek csoport van facebookon, ahol a gátlástalan féreg eladók az emberek hozzá nem értését kihasználva minden egyes hirdetésüket a "gamer gép eladó" szöveggel kedzik, függetlenül attól mi van pontosan a konfigban. Ha 60.000 forintért láttál ilyet, az egészen biztosan nem játékos konfig., felesleges vele foglalkozni is. Egy modern játékokra is tökéletesen megfelelő gép 200 körül kezdődik, ezek már minden igényt kielégítenek. Hatvanért felesleges megvenni, csak azért hogy utána csodálkozz hogy miért nem fut semmi. Gyűlölöm az ilyen csalókat.
2015. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gamer PC nem egy márka. Ez egy, játékra összerakott PC konfiguráció (amit vagy te magad csinálod, vagy készen veszel egyet, de az utóbbitól óva intenek, mert azok java része, túl van árazva).

Autós hasonlatban, a sportkocsit jelenti, ahol a teljesítmény a minőséggel párosul (pl. nem csak a leggyorsabb proci, legynagyobb RAM a lényeg, hanem az összerelés, a szellőzés, az anyagminőség, stb.), emiatt 100.000 Ft alá nem érdemes adni.

Az autóval ellentétben, a PC konfigurációt nem 10 évre, vagy tovább veszed, mert bármit tudsz benne cserélni - procit (kivéve ha alaplapba integrált, de a gamerPC-knél ez nem nagyon fordul elő [a laptopokat most kihagyon]), RAM-ot, HDD-t, stb. (az anyagi helyzettől függően).

2015. febr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ezt vagy a következőt éri meg jobban

2015. febr. 25. 20:07
 5/10 A kérdező kommentje:
2015. febr. 25. 20:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, erről beszéltem. Az utolsó egy kalap szart nem ér, kb 10 évvel ezelőtt számított volna erős gépnek. Ezen a felsorolt játékok közül semmi nem fut el, minimumon sem. Hazug féreg az eladó, azt hiszem dobok is neki egy mailt.
2015. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem éri meg.

Mennyi a max. keret?

2015. febr. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
60000
2015. febr. 26. 08:52
 9/10 A kérdező kommentje:
70000
2015. febr. 26. 08:52
 10/10 anonim válasza:
Egy erős gamer pc legjobb esetben is 180 000 Ft-től kezdődik.
2015. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!