Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem eredeti a windowsom! Mit...

Nem eredeti a windowsom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
windows 8.1-es számítógépem azt írja nem eredeti a verzió hanem build mit tegyek? Már volt ilyen másik géppel de az win7-es volt de rá egy hónapra tönkre ment! Kért kódot is de nem fogadott el egyet se... a win8-as még nem kért de ha fog arra van valami? vagy mit tegyek?

2015. febr. 24. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egyet és az lesz!
2015. febr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél eredetit és nem lesz többé ilyen problémád.
2015. febr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
vagy van pár jó torrent(nem tudom megmondani melyik már), de a win 8 (még nagyon az elejin), nálam az volt hogy egy víz jelet rakott ki a jobb alsó sarokba(elég nagyott) + valamennyi időközönként a Gépházat felhozta, ami elég idegesítő volt
2015. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Pc guruval van dolgounk...


LOADERT keressél


De ja, vásárold meg azt nem lesz semmi, felrakod és megy.

Egyébként ugye tudod, hogy a nem erdeti windows használat bűncselekmény amiért a microsoft szereti behajtani a pénzt meg bíróságra vinni az ügyet!

Tapasztalatból mondom.

2015. febr. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jah, lehetne lassan egy ingyenes változata a windowsnak, még ha piszkosul korlátozott lenne is
2015. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4.

A microsoft téged is vitt bíróságra, és hajtotta be a pénzét rajtad?

Ha már tapasztalatból beszélsz.

2015. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 HUNbullseye válasza:

Bármilyen nem eredeti szoftver használata bűncselekmény, technikailag még a WinRAR és TC tesztidőszak átlépése is a szerzői jogok megsértése.


De nem tudok róla, hogy a "Pécsi piszkos 91" óta komolyabb hazai eljárás indult volna sima magáncélú letöltők/visszaosztók ellen.

2015. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6 Igen.


Nem kezdem el mesélni mit hogy, lényeg mikor kiderült ,hogy a gépemen nem eredeti a rendőrség értesítette a gyártót, a gyártó (microsoft) küldött levelet, hogy bíróságon kivül lerendezhetjük, vegyem fel a kapcsolatot és fizessem ki az okozott kárt.

Letojtam, bíróságon meg behajtották.

2015. febr. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na hát nekem támadt jobb ötletem a gépem garanciás és remélem megcsinálják és ha nem eredeti mi a szart csináljak vele az ő bajuk hogy lejárt nem kapnak ezek semmit xD
2015. febr. 26. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!