Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a problema? Androidos...

Mi lehet a problema? Androidos tabletem van.

Figyelt kérdés
Minden frissitve van rajta, megis 1-2 percenkent elsotetul a bongeszo es bezarja magat. Eleg idegesito, foleg, ha epp irok valamit valahova, mert minden eltunik. Mar 2x csinaltam rajta gyari visszaallitast, de ugyan olyan. Lehet ez ellen tenni valamit, vagy van valami tanacsotok? Koszonom!

2015. febr. 25. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen 20.000 Ft-os teszkógazdaságos?
2015. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdés után a címben ott is a válasz... :D:D:D
2015. febr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Zsír vagy egyéb szerves mocsok került a kijelződre. Töröld le. Ha utána is ilyen, akkor tegyél rá egy custom ROM-ot.
2015. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tescogazdasagos. Tudom, hogy az androidos cuccok nem a legjobbak, de nem hittem, hogy ennyire sz.a.r. :-(
2015. febr. 25. 21:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni a készülék márkáját, típusát és a rajta futó Android verzióját, illetve, hogy milyen böngészőt használsz. Próbáltál más böngészőt esetleg?
2015. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!