Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Videó szerkesztő programot...

Videó szerkesztő programot valaki? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Gondoltam egyet, s szeretnék videókat szerkeszteni, és ehhez gondolom kell videó szerkesztő progi...Segitségetek kéne, ugyanis semmi tapasztalatom e téren, előbb próbálgattam Magisto-t, teszett is, csak az a baj vele h fizetős.. szóval nekem valami olyasmi kéne h ingyenes, könnyen kezelhető, speciális effektek vannak benne (lol), meg ilyenek h zenei aláfestés beletenni, vágni lehet vele meg ilyenek... Válaszaitokat előre köszönöm :) Bééke

2015. márc. 11. 21:45
 1/4 donfetibo ***** válasza:

Itt van mindjárt a Néró Vision 10-es, kezdésnek szerintem jó lesz tud magyarul is, itt a kép róla:

[link]

Azt vannak komolyabbak is pl. Dvd Factory, Power dvd, Sony Vegas stb

Ha kell írj priváton!

2015. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ingyenesből nincs ilyen, a fizetősek közül ezek a legjobbak, mindegyik tudja amiket szeretnél:

[link]

Torrentoldalról kell megoldanod. A Nero csomagban lévő magyar nyelvű és könnyű kezelni.

2015. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingyenes windows movie maker. Kezdésnek tökéletes.

[link]

2015. márc. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki :)
2015. márc. 12. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!