Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Battlefield plsay 4 free-ben...

Battlefield plsay 4 free-ben hogy stabilizáljam a fegyverem?

Figyelt kérdés
Úgy értem,lehet e rá venni valami olyat hogy ne dobjon annyira fel-le amikor lövök.

2015. márc. 26. 07:32
 1/8 Manny válasza:
Hát elősször ja jobban szereted kapcsold be az aimot akkor nem húz fel annyira a fegyver. Másodszor hangtompító és lézer minden ami pontosítja a lövést. Remélem tudtam segíteni. :D ;D
2015. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én az angol nevére vagyok kiváncsi


Nem tudok annyira jól angolul,és kérlek írd le az (Pl.: a fegyvereket ****-al tudod...)Szóval valami ilyesnki kéne!Köszi!

2015. márc. 27. 13:47
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy...Az aimot Hol tudom bekapcsolni? [A beallitásokon belül]
2015. márc. 27. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Ugye tudod hogy az aim az egy cheat(csalás) és bannolhatnak érte?Úgy látszik te sem egy régi motoros vagy
2015. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Valóban.
2015. márc. 28. 08:58
 6/8 A kérdező kommentje:

Nade mind1 térjünk vissza az eredeti témához

Ha tudod,kérlek írd le a választ:)

2015. márc. 28. 09:00
 7/8 Manny válasza:
Igen az aim ért bann jár ha multizol a hat mpító angolul meg supresor a lézer pedig laser de ez egyértelmű.
2015. márc. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Manny válasza:
Hang tompító akarom mondani
2015. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!