Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alvoo aallapotba tettem a...

Alvoo aallapotba tettem a laptopomat ees nem akar feleebredni. Bepörög meg minden de nem hoz be semmit a monitoron. Nem az elsöö hogy alvooba teszem de csak most adta ezt ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
AAramtalaniitottam(aku+konnektor) de semmi.

2015. márc. 28. 21:31
 1/6 Tengor ***** válasza:
Ha már teljesen áramtalanítottad, akkor nem alvóból indítod, hanem hidegen. Így sincs semmilyen kép? Be sem bootol?
2015. márc. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a-a felpörög ees annyi
2015. márc. 28. 21:36
 3/6 Tengor ***** válasza:
Ciki. Ha nem garis, akkor a memóriákat piszkáld meg! Ha garis, akkor garanciáztasd! Adataidról van biztonsági mentés, ugye?
2015. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Maar nincs garim,biztonsagi mentesem vagy fel eves mostanaban akartam ujjat a nyar elott, hogy erted hogy piszkaljam meg a ramot?
2015. márc. 28. 21:51
 5/6 Tengor ***** válasza:

Ha kettő van, akkor szedd ki az egyiket, cseréld meg őket. Ha egy van tedd át másik slotba. Ha tudsz szerezni egy másikat, akkor tedd bele azt.

Nem sok esély van rá, hogy ez megoldja a problémát, de volt már rá példa, plusz sok mást otthon amúgy sem tudsz csinálni.

2015. márc. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okee megprobalom haatha joo lesz.
2015. márc. 28. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!