Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szükséges lenne elvinni a...

Szükséges lenne elvinni a laptopomat szervízbe, de mielőtt elromlott volna, nem tudtam leszedni róla a fontos, személyes dokumentumokat, képeket. Előfordult már, hogy visszaéltek a szervízben az ügyfél gépén talált személyes dolgokkal?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 5. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos... Ha nincs rajta olyan amiből világméretű botrány lehetne mert annyira befolyásos személy vagy, vagy tényleg valamire lehetne használni, akkor jobban félnék attól, hogy egy újratelepített rendszeren kívül nem fogok mást találni a lemezen. Egy átlagemberről kikerül valamai, ha éppen úgy sikerül, akkor az internet csámcsog rajta egy ideig, aztán lerágott csont lesz, nem fog érdekelni senkit. Szerencsére nekem eddig nem romlott el a laptopom, de ha a garanciaidőn belül megtette volna, kivettem volna a HDD-t. Nem tudom mit szóltak volna hozzá. Szerviz, csak van egy HDD a közelben amivel ki tudják próbálni.
2015. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Visszaélni nem biztos. Az viszont biztos, hogy mindent átnéznek és abban is biztos lehetsz, hogy ha érdekesnek találják akkor készül belőle másolat. Semmi esetben se adj be szervízbe olyan hddt amin számodra fontos/személyes/bizalmas adatok vannak.
2015. ápr. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mi az a hddt? S honnan lehet kivenni?
2015. ápr. 6. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor inkább ne nyúlj hozzá. HDD - Hard Disk Drive, merevlemez. Ezen vannak az adataid.
2015. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!