Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok másolni?

Miért nem tudok másolni?

Figyelt kérdés
Tegnap egy frissítèst nem tudott telepíteni a rendszer. Mikor újra bekapcsoltam kèkhalált kaptam ès lehetetlen volt bejutni a windowsba. En atettem de a processzor csak 0-1% között hajlandó működni. Sem másolni, sem pedig egyèb vizsgálatot nem tudok vègezni. Egyszer sikerült formáznom qz egyik meghajtót ès ennyi. Vannak olyan fontos dokumentumok ami miatt nem akarom a c -t formázni. Ötlet? Előre is köszönöm!

2015. ápr. 11. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Elég szövevényes történet. Bevallom őszintén -biztos velem van a baj- de ez elég összefüggéstelen.

Mit tettél át hova ? Másolni, és vizsgálni akartál. Ezért formáztad ? Hogy is van ez ? :)

2015. ápr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kekhalal az esetek többségében memoriahibat jelent. Variald a memoriamodulokat es igy brobalgasd a gepet, lehet hogy elszálltak a rakok, ez nem feltetlenul a frissítés okozta, sot lehet hogy ezert nem tudott frissíteni a géped. Nagyon sok minden furcsa dolgot tud produkálni a szg. ha hibas a ram vagy a slot.

Nekem egyszer ramhiba mar okozott egy sor olyan hibat amire meg nem is gondoltam:

1 kicsomagolas sikertelen

2 dvd írót nem tudtam hasznalni

3 tönkretett egy winchestert

4 folyamatok váratlanul leálltak

5 nem bootolt be a gépem, lefagyas stb....

Takaritsd meg a ramokat es slotokat,

Lepj csökkentett modba es futtass le egy memoria tesztet.

Vagy ha van csere ramod tedd be azt.

Sztem a ramok a ludasak vagy a slot.

2015. ápr. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

07:52-nek


-gratulálok,te aztán értesz a géphez háver,

2015. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3. Miért mit mondott rosszul? De te lehet, hogy jobban tudod, szóval kérlek segíts a kérdezőnek.
2015. ápr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pinkpancser ***** válasza:

Kék halál okát meg lehet tudni:


[link]


Egyébként ha fontos doksi van a gépen, akkor abból mindig legyen másolat egy független helyen, mert sokkal könnyebb egy biztonsági másolatot előszedni, mint pl egy lefüstölt vinyó adatait visszanyerni.

2015. ápr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nos, megpróbálom érthetőbben.

Mikor bekapcsolom egy ideig normálisan működik, ha másolok akkor teljesen befagy, nem csinál semmit és ha esetleg sikerül elérnem, hogy ne fagyjon be akkor a processzor nem csinál semmit.

2015. ápr. 11. 18:40
 7/8 pinkpancser ***** válasza:
Ha másolásnál jön elő, akkor nagyon esélyes a vinyó. Töltsd le a HDD sentinelt és nézd meg, hogy milyen állapotban van.
2015. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Újratelepítés után megoldódott. Köszönöm a gyors válaszokat!
2015. ápr. 12. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!