Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A GTA San Andreas-ba amikor...

A GTA San Andreas-ba amikor munkát akarok vállalni, miért nem sikerül? (többi alul)

Figyelt kérdés
PL: Oda megyek e kamionosokhoz, odaállok az ajtó elé, majd beirom "/getjob". Utána a statisztikáknál (/stats) irja, hogy kamionosként dolgozok, látom, hogy a többi játékos, akik ugyanitt dolgoznak, tudnak kamiont vezetni, de én nem találok egyet sem, viszont munkástol sem tudom el venni. Akkor a kérdésem az,hogy hogy dolgozzak kamionsoförként, ha nincs is kamion??? Mert elvileg kéne legyen, amelyikbe beülök, és mutatja, hogy hova kell vigyem az árut. Vagyis gondolom én, mert még nem sikerült. Meg amugy ki is jelöli egy ilyen piros körrel(?), hogy hol kell a munkát átvegyem, de egy orát is állhatok ott, de semmi kamion. A többiek pedig tudnak dolgozni.

2015. ápr. 20. 22:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni, online játék.
2015. ápr. 20. 22:07
 2/2 anonim ***** válasza:
Írj egy adminnak reseteljen neked eggyet.Bár ez nyilván attól függ,mert ha kocsogok mondhatják jolvan várd meg a resit bameg.
2015. ápr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!