Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kettő win7 van a gépemen mert...

Kettő win7 van a gépemen mert az elsőnél elrontottam a partíciókat (20 giga helyem volt csak). Hogyan lehet a rossz win7-et törölni?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 28. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Biosban egyszerüen megkeresed és kitörlöd.(F8-12.ig)
2015. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tibusz0211 ***** válasza:
100%

BIOSban nem lehet operációs rendszert törölni sajnos.

ha elindult az egyik változat, ami neked kell, a futtatás részbe írd be: msconfig

Itt a rendszerindításnál törölt ki azt a sort, ami arra a verzióra mutat, ami hibás vagy nem kell.

Ha ez megvan, próbáld ki, indítsd újra a gépet.

Ha a jó verzió indult el magától, akkor jól csináltál mindent.

Ezután töröld azt a windows mappát, amiben a rossz telepítés volt.

2015. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én régebben töröltem biosban op rendszert,bár fogalmam sincs hogyan,úgyhogy most akkor beégtem :( De az előttem lévő korrekt,úgy tuti ki lehet.
2015. ápr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
melyik az a windows mappa amelyikben a rossz volt?
2015. ápr. 28. 09:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Meglett:) köszi a segítséget.
2015. ápr. 28. 10:00
 6/6 anonim ***** válasza:
legegyszerűbb lemezről botolni a telepítőt formázni a particiot aztán újra húzni 20 perc vagy kevesebb nem pörög le az életed ez alatt :D
2015. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!