Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem simeri fel a telefon...

Miért nem simeri fel a telefonomat és a fényképezőgépemet a számítógép?

Figyelt kérdés

Nagyon analfabéta vagyok a gépekhez, ezt előre leszögezem. Jól elvoltam a win xp-vel, amíg ment rajta a skype. Most win 7 van a gépemen, és sem a telefonomat (nokia c5-03), sem a fényképezőgépemet (nikon coolpix s2700) nem ismeri fel a gép. Utóbbit még annyira sem, mint adathordozó, vagy hogy legalább az aksit tölteni kezdje. A telefont legalább adathordozóként észreveszi, usb-n keresztül tölti.


Persze, gondolom, mi a válasz. 2 őskövületet akarok használni egy hozzájuk képest új op.rendszeren... de én szeretem ezt a 2 őskövületet, nincs szándékomban lecserélni őket. Az viszont rendkívül bosszantó, hogy a fényképezőgépből minden alkalommal ki kell vennem a kártyát a képletöltéshez.


Tudna esetleg valaki illesztőprogramot, vagy minek is hívják, javasolni, linkelni, amivel a fent említett 2 masina normálisan csatlakozni tudna a win 7-tel ellátott gépemhez?



2015. jún. 4. 11:18
 1/5 Tengor ***** válasza:

Ha rendesen telepítettétek és állítottátok be a Win 7-et, akkor nem kellene hozzájuk külön driver.

Viszont ha mondjuk a gép drivereit "nagyjából" tették fel, akkor bizony ott gondok lehetnek. Nézesd meg szakival!

2015. jún. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudom, mit takar a "rendesen" meg a "nagyjából" :(

Sógorom tette fel a gépre, sokminden csinált már a gépünkön (igazából ő állította össze az egész hóbelebancot is), ért hozzá, de nem szaki, csak rá van kattanva úgy az első c4-esük óta :D

2015. jún. 4. 11:27
 3/5 Tengor ***** válasza:
Akkor nézesd meg vele megint! Lehet, hogy valami kimaradt...
2015. jún. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg a telefonhoz és a fényképezőhöz is kell illesztőprogram. Ha a Win7 nem telepíti(előfordul, amilyen sz@r) akkor neked kellene!
2015. jún. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
először is cseréld ki annak a kábeljét, amit egyáltalán nem mutat a gép. Ez az alap. Hiába jó a hálózaton, kell a csere.
2015. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!