Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Két dolog is van. Mióta...

Tol2 kérdése:

Két dolog is van. Mióta telepítettem a Silent Hill 3 játékot, és XP-ben futtatom a játékot, mert csak úgy tudok menteni megbolondult a gépem. Valaki tud segíteni hogy lehetne megoldani? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés
A neten folyamatosan a facebookon az egér mutatónál keres! Aztán a D meghajtón hiába állítom be a fileokat nagyobbra hogy lássam a képeket is akárhányszor vissza lépek vissza tér eredeti méretre. Remélem nem kell letörölnöm a játékot, mert már előtte is volt egy két gond, de lehet az a baj hogy átírtam a jogokat a controlban. Lehet az a baj hogy XP-ben fut a sh3. Vagy csak már lassan egy éve nem volt újra telepítve a Windows 8.1 a laptopomon. Egyébként nagyon erős, de mostanában ijesztően furcsa lett....mindenhol hiba van : = (

2015. júl. 2. 16:31
 1/5 fersk ***** válasza:

"Vagy csak már lassan egy éve nem volt újra telepítve a Windows 8.1"

Hihetetlen! Nem naponta kell????

Tele van a géped kártevővel, fogadjunk. Vírusvédő, Malwarebytes futtatás, Ccleaner.

2015. júl. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden nap tisztítom a gépet :' ) de lehet az a baj hogy már tele van szinte a meghajtó. 700Gb ból már kb 500 foglalt :' D
2015. júl. 2. 18:36
 3/5 fersk ***** válasza:
Elmondod mivel tisztítod?
2015. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ashampoo WinOptimizer 10 -zel szoktam ,meg Advanced SystemCare 8 ^. ^ De most nem segítenek a gondokon : S
2015. júl. 2. 20:08
 5/5 fersk ***** válasza:
Első választ ha megfogadnád...
2015. júl. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!