Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a www.fotoalbum.hu...

Bidibide kérdése:

Mi történt a www.fotoalbum.hu - val?

Figyelt kérdés
Nekem is elég sok képem fent volt (több ezer ....) , Várom a választ hátha valaki tud valamit ,legalább tájékoztattak volna .... remélem csak karbantartás .

2015. júl. 5. 10:17
 1/8 anonim válasza:
ezt én is kérdezem,nekem is több ezer képem volt fent :(
2015. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 -cselaxi- válasza:
Rossz hírem van: fotoalbum.eu lett , angol tulajdonossal, a képeimet NEM ÉREM EL, mert VISSZAMENŐLEGESEN beleszaladtattak a Prémium kategóriába. Most káromkodok folyamatosan. Ennyit a magyar sz@rról.
2015. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -cselaxi- válasza:

A saját oldalukon megadott +44 20 8123 1895 számon Előfizető NINCSEN. Ezt nagyon beszopta, akinek csak itt vannak a fotói. Nekem pl. 3 különböző helyen vannak mentve...

Épp most írtam nekik egy fenyegető levelet q:-))), amiben megemlítem, hogy ha a saját képeim letöltését nem engedik meg prémium kat. nélkül, akkor megyek a fogyasztó-védelemhez, aztán az EU fogyasztó-védelemhez (ez szokott hatni, komolyan!).

Fejleményekről tájékoztatok, túrjatok Ti is!

2015. aug. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ignis Subdialis válasza:
Én először a tar.hu-n jártam így, de ott lehetővé tették a képek letöltését egyben, ez tisztességes volt. Aztán jött a fotoalbum.hu, ami pár évvel ezelőtt már riogatott a csőddel, de aztán megnyugtattak, hogy megy tovább minden. Erre most ez fogad minden előzmény nélkül. Persze írtam az info@fotoalbum.hu címre, de ezt a címet már évekkel ezelőtt sem olvasták... :D
2015. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ignis Subdialis válasza:

Most ez áll az oldalon - úgy tűnik ők is észrevették valahogy, hogy nem működnek:


"Tisztelt Felhasználó, Látogató!

Oldalunk szerverhiba végett jelenleg nem elérhető. A feltöltött képek hiánytalanul rendelkezésre állnak. Az adatok és a fotolabum.hu működésének visszaállításán folyamatosan dolgozunk.

Szíves megértésüket és türelmüket kérjük.

Az oldal leghamarabbi várható újra indulása: 2015.10.12"


...de hogy ez másfél hónap legyen...

2015. szept. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sebők János válasza:

Valakinek sikerült már a képeket vissza szerezni a " fotoalbum " oldalról ??

Ha igen akkor ezt hogyan csinálta ??

2015. szept. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ignis Subdialis válasza:

Most (2015.11.03) az oldalon ez olvasható a korábban 10.12-re tett újrainduláshoz képest:


"Tisztelt Felhasználó, Látogató! Oldalunk szerverhiba végett jelenleg nem elérhető. Az adatok és a fotolabum.hu működésének visszaállításán folyamatosan dolgozunk. Az üzemeltetés ideiglenes/végleges leállására vonatkozó rendelkezésekről Általános Szerződési Feltételeinkben itt tájékozódhat. Szíves megértésüket és türelmüket kérjük."


Ez sok jóval nem kecsegtet, mert a linken pedig ez olvasható:

"A szolgáltatós a Fotóalbum.hu oldalak szabad változtatásának a jogát fenntartja, beleértve a szolgáltatás felfüggesztését, megszüntetését, és a felhasználók által küldött képek törlését is.

Az üzemeltető nem vállal felelősséget sem látogatói, sem felhasználói oldal felé a szolgáltatás teljes egészére vagy csak egy részére vonatkozó - akár előzetes értesítés nélküli - szüneteltetéséből, illetve a teljes leállításából, az oldal tartalmának törléséből eredő károkért, továbbá nem vállal felelősséget a változtatásokból eredő károkért sem."

Azaz minden jogukban áll és bármi megtörténhet. :) De nem tudom, hogy azért írták-e ki, hogy dolgoznak a helyreállításon, meg kérik a türelmünket, mert tényleg vissza akarják állítani, vagy azért, hogy ne legyen népfelkelés. Szerintem kicsit hosszú idő ez egy szerverszerelésre...


Mindenesetre én is hasonló esetekből fejlesztettem ki azt a szisztémát, hogy a netre már kicsinyített, válogatott képeket töltök fel, s a válogatás saját adathordozón is megvan természetesen.

2015. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sebők János válasza:

zt a választ kaptam ma 2015. Nov. 24-én :


Kérését igyekszünk a lehető leghamarabb teljesíteni.

A fotoalbum.hu szerverek adatbázisával kapcsolatos hiba lépett fel.

Adatbázis nélkül a képek rendezése, kimentése és a hozzájuk tartozó felhasználók beazonosítása hosszabb folyamat.

Kérjük szíves türelmét.


Jelenleg az adatbázis helyrehozásán dolgozunk, hogy a fotoalbum.hu ismét akadálytalanul üzemelhessen.

Valamennyi fotója rendelkezésre áll és biztonságban van.


Addig is kérjük, hogy az azonosíthatóság végett adja meg regisztrációs adatait:

Felhasználói név:

Jelszó:

Fotoalbum.hu url elérés:

stb….

A képei beazonosítását követően jelentkezünk önnél.


Üdvözlettel

cewe.hu Fotószolgálat

Lőrincz Gábor

2015. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!