Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Én vagyok az aki nyomtatókkal...

Én vagyok az aki nyomtatókkal kapcsolatban kérdezősködött. Megvettem a nyomtatót de viszont kérdésem az hogy mennyi időközönként kell nyomtatni valamit hogy ne száradjon be a patron?

Figyelt kérdés
Lézeres drága így muszály voltam ezt venni amugy egy Epson SX115-öst vettem. A másik a Canon mp250volt de ez egyszerűbb használatilag megmindenhogy.
2010. márc. 3. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Kábé félévente egyszer. Ezeket az új patronokat nem kell félteni.
2010. márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a fél év, ami még nem árt neki, vagyis nem szárad be. Egyébként nekem is Epsonom vagy (SX405), és van úgy, hogy sokáig nem nyomtatok vele, de eddig sosem volt gond. Ja és ezek már speciális tintás patronnal működnek.
2010. márc. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
18:57 Lehet az akármilyen "speciális", a tinta, akkor is tinta és beszárad, tapasztalatból tudom.Minimum három hetente meg kell mozgatni a készüléket.No, nem egyik helyről a másikra!
2010. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy évekig nem kell vele nyomtatni, akkor sem szárad be, de nekem az a tapasztalatom, hogy 2- 3 hónapig is állhat, mégsem szárad be.
2010. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, nekem többen azt mondták hogy hetente nyomtassak valami szinest meg amibe van fekete de legalább kéthetente. Akkor nem fog beszáradni 2honap után sem...remélem
2010. márc. 3. 19:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, a tapasztalat az, hogy hetente egy nyomat orvosolja a beszáradás problémáját. Függ egyébként a helyiség hőmérsékletétől, páratartalmától is.
2010. márc. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!