Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam ki a laptopo...

Hogyan tisztítsam ki a laptopomat? Először csinálom, nem értek hozzá.

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy 13 vagyok, semmi gyakorlatom sincs benne.

Igazából a billentyűzetet és a belső alkatrészeket is ki szeretném tisztítani, de nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Valaki lépésről lépésre leírná/linkelne olyan oldalt, ahol mindezt megtalálom? Rengeteg oldalt és videót megnéztem már ezzel kapcsolatban, de eddig egyik alapján sem mertem nekivágni, mert félek, hogy elrontom, és nem fog elindulni stb.

Igazából nem szeretném elvinni szervizbe, mert meg szeretném tanulni, hogy hogyan kell csinálni.



2015. júl. 9. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez megbízható leírás:

[link]

2015. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 9. 14:45
 3/7 A kérdező kommentje:

Amúgy lehet, hogy hülye kérdés, de ha levettem a hátlapot, akkor csak ki kell szívni a port, vagy minden alkatrészt ki kell szedni egyesével?

Ha igen, akkor az összeset, vagy nem mindet?

2015. júl. 9. 14:50
 4/7 anonim ***** válasza:

laptopnál azért ügyelni kell sok mindenre, több féle csavar van, és kb ugyanabban a sorrendben kell összerakni, ahog szétszedted.

Én a sajátomat először még úgy takarítottam ki, hogy youtubeon követtem egy ugyanolyan laptop szétszedését és csináltam vele együtt. Összerakásnál meg ha gondba voltam, csak beletekertem a videóba, ahogy szétszedték és fordított sorrendben összeraktam.

2015. júl. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja a kérdésre válaszolva: érdemesebb kiszedni a főbb alkatrészeket, ha rendesen ki akarod takarítani, a ventiknél meg modellje válogatja, hogy mennyire kell szétszedni, hogy hozzá férhess.
2015. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Videó +1! Általában mondják bennük, hogy mire kell ügyelni, mi mire való, stb. Hasznos.

Arra nagyon ügyelj, hogy a laptop nem asztali PC, nem annyira hülyebiztos és nem is olyan strapabíró a bele, csak óvatosan!

G.

2015. júl. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, azt hiszem, megpróbálom, köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 9. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!