Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » GTA 5-ben miért nincs küldi?...

Barca430 kérdése:

GTA 5-ben miért nincs küldi? Hogyan lehet bemenni a reptérre anélkül h jonnének a zsaruk?

Figyelt kérdés
Szóval az van h mindegyik karakternél kérdőjelek vannak és nincs rendes küldik csal ezek a melléküldik. Kizárt h vége a kuldiknek. Valaki azt mondta h csak simán mászkáljak és jönnek a küldik de nem jönnek. Félis hívtam egy másik karaktert és elmentem vele golfozni, meg kocsi versenyen is voltam de nincs küldi. Meg valami zöld körök vannak ahova bemegyek és semmi sem lesz csak elsőre volt, hogy egy kicsit elkellet vinni. Mi ilyenkor a teendő ha nincs rendes küldi?

2015. júl. 19. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hol tart a történet? A reptérre való belépéshez meg kell venni a hangárt Michaellel és/vagy Franklinnel.
2015. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azokban a zöld körökben vannak a küldik. Ha jól emlékszem 1-1 kocsit kell megtalálnod a körökben és azt elvinni.
2015. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg csináltam a zöld köröket de még mindig nincs rendes küldi!!! Tudtok valami pénz szerzési modott?
2015. júl. 19. 19:55
 4/4 anonim válasza:
hol tart a tortenet
2015. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!