Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy laptopot, amin...

Vettem egy laptopot, amin linux op. Rendszer van és én xp-t szeretnék rá telepíteni. Van xp telepítő cd-m. Hogyan töröljem le a linuxot és telepítsem az xp-t?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Telepítéskor formázod a vinyót.
2015. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom Linpus Linux van rajta ami GUI nélküli.

Egyszerüen.Kimásolod az XP telepítő CD-t egy programmal egy másik gépen.IMGBURN-el.Majd ezzel a programmal tedd rá.

[link]

2015. júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
100%

Nem kéne már erőltetni azt az ikszpét.

Új laptop lévén valószínűleg driver -k se lesznek hozá. Már mostanában Windows 7 driver -eket se sokan mellékelnek.

2015. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a laptop típusa?Mert ha most vetted akkor az XP az tényleg felejtős...
2015. júl. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Új gép esetén 99%, hogy nem lesz Xp driver.
2015. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2 lehetőséged van:



1. Felteszel egy normális linuxot, mert amit a gyártok rá szoktak "hányni" az borzalma(főleg grafikus felület nélkül). Tudom ajánlani a Linux mint-et.


2. A Windows xp-nél újabb windowst kell feltelepíteni.

Pl.: Windows 7 vagy 8.

2015. júl. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Laptopra csak Linux Mintet ajánlok Cinnamon felülettel,32 bitest. Megy rajt mint egy rakéta. A szemét szar windowst meg jól lenne már elfelejteni,főleg az innen-onnan lopott kalózverziót.
2015. júl. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy Windows 8-at kell rátenni.Mert lehet arra vannak a legújabb driver-ek.

Amúgy a Mint-el nincsenek jó tapasztalataim fölig a Cinnamon-al ami elég sokszor összeomlott.De lehet hogy ezt már kijavították a 17.2-ben.1 probát megér.

2015. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!