Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha kalóz verziót frissitek...

Ha kalóz verziót frissitek windows 10re miben lesz mas mint az eredeti?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra vagyok kivancsi!
2015. júl. 29. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg semmiben. De lehet felismeri, hogy nem eredeti. Majd kiderül. Én meg fogom próbálni, aztán ha nem jó, arra az esetre van egy eredeti win7-em, amiről elvileg ingyenes a frissítés.
2015. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem még sok tapasztalatot nem gyűjthetett ezzel kapcsolatban össze senki, mert hivatalosan csak ma jelent meg a 10-es.

Amúgy elvileg ugyanúgy kell működnie a kalózverzióra frissített 10-esnek is, csak annyi, hogy továbbra sem lesz jogtiszta.

2015. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én felraktam, és tökéletesen működik a kalózverzió is. Nem eredeti 8.1-em volt, és úgy frissítettem. Nemsokára újra kell raknom az eredeti win7-emmel, és úgy le tudom frissíteni, jogtiszta lesz.
2015. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi értelme,MSDN-es win10-et keresgessél,többre mész vele.
2015. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!