Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy van az, hogy semmit sem...

Hogy van az, hogy semmit sem lehetne látni az adatlapomon Facebookon, a kiscsaj mégis lájkolgatja a 2011-es baromságaimat?

Figyelt kérdés

Beállítottam, hogy semmit ne lehessen látni az adatlapomon, csak az iskolát, a koromat, hogy hol lakom, ennyi. Profilképre sem lehet rákattintani, így lájkolni se és csak egy kicsi kockában lehet látni. A borítóképet nem tudtam így beállítani, ahhoz hozzászólhatnak és lájkolhatják.

Na most, ennyit lehet ELVILEG látni az egész adatlapomon és idővonalamon, egy kis 16 éves csaj, aki rám van szállva bezzeg belájkolt tegnap is 4 bejegyzést.. Hihetetlen. Hogyan??? Néztem direkt mások felhasználójából és tényleg nem lehet semmit sem látni rajta.. Hogyan csináljam meg, hogy EGYÁLTALÁN ne lehessen a régi baromságaimat és megosztásaim látni? Ez még 2011-ben volt és nem láthatóba raktam pedig, ő mégis lájkolja.


2015. júl. 30. 17:29
 1/4 anonim válasza:
hacker
2015. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha.
2015. júl. 30. 20:28
 3/4 anonim válasza:
Letiltottad? tiltsd le.. ha annyira zavar vagy mond meg neki hogy nyugi :D Csak ugy azért ne tiltsad le nem esne jól neki..
2015. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg pár "kiemelt" bejegyzésként volt látható az a néhány dolog.. De mindet elrejtettem. Nem értem hogyan, mostmár jó.
2015. aug. 5. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!