Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szoftver vagy hardver probléma...

Szoftver vagy hardver probléma lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! a kérdésem a következő:

A kérdésem a következő, remélem tudtok segíteni-


Nos a végzettségem informatikus és úgy otthon vagyok a számítógépes hibák megoldásában, most viszont mélypontra kerültem.


A helyzet a következő: Van egy számítógép, amin XP rendszer volt. Nos , egy idő után nagyon elkezdett lasssúlni az egész rendszer. Youtube videót is alig lehet lejátszani szaggatott az egész stb. ugye nekem az első dolgom volt hogy megnézzem a Task Managert hogy mely program okozza a rendszer lassulását. Megnéztem , az óra jel 100%-ot mutatott és a RAM és 100%on futott. Azután ránéztem mely program váltsa ki azt. A programok: svchost(ez nagyon sok RAMot zabált) és WMI protect( ez 50%-os processzor kihasználtságot foglal)



Első dolgom volt őket bezárni. Sajnos újra megnyitotta magát, mivel SYSTEM fájlok, így nyilván kitörölni sem probáltam ezeket a fájlokat.


Másik megoldás lehetett: vírusírtó illetve registry cleaner. Sajnos ezek sem oldották meg a problémát.


Rátettem a Windows 7et(persze ugye formázással meg minden) és legnagyobb meglepetésemre: ugyan az a probléma.


Próbáltam az interneten utána keresni, de nem jutottam sok mindenre.


Ti mit tanácsoltok?

A hardverelemek nem olyan kis kapacitásúak, hogy ilyen fajta lassulást okozzanak.


2015. aug. 2. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!