Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell windows 10-et...

Hogyan kell windows 10-et újra telepíteni?

Figyelt kérdés
Windows 10-re frissítettem windows 7 32bit-ről. Minden jól működik de 64bit-et szeretnék. Media Creation Tool-al elkezdtem leszedni a windows 10-et a pendrive-ra. Telepítésnél hogy tudom majd törölni a meglévő partíciókat és hogyan hozok újra majd őket? Ugyan úgy lesz majd mint a windows 7-nél vagy ha változás van akkor meg fogom találni? Kb. hány percig/óráig tart újra telepítenem?

2015. aug. 15. 14:17
 1/2 P.O.C. ***** válasza:

Vista óta változatlan a telepítés lépesei, ugyan azokat megtalálod a 10-ben is.

Hogy menni ideg telepít gépfüggő, egy korszerű gép esetén nincs negyed óra.

2015. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy működik. Ha google-n rákeresel a "windows 10 telepítés" szavakra, első helyen kapsz egy komplett cikket, amit nem tudok belinkelni mert lökött az oldal:


"Válaszodban egy olyan linket próbáltál elhelyezni, amely esetleg sértheti harmadik fél szerzői jogait, így nem tudjuk azt megjeleníteni a honlapunkon."

2015. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!