Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy új HP 250 G3 J4T62EA...

Van egy új HP 250 G3 J4T62EA Notebookom és Win 8.1 Pro van rajta. Elvileg bluetooth 4. 0 van a gépben de sehol nem találom. Hol lehet? Hol kell bekapcsolni?

Figyelt kérdés
néztem már a vezeték nélküli eszközöknél de ott csak a wifi van. a sajátgépen belül is kerestem az eszközöknél de semmi. pedig elvileg van benne

2015. aug. 30. 23:21
 1/6 anonim válasza:

"1. Pöccintsen befelé a képernyő jobb széléről, és koppintson a Beállítások , majd a Gépház elemre.

(Ha egeret használ, mutasson a képernyő jobb felső sarkára, húzza a mutatót lefelé, és kattintson a Beállítások , majd a

Gépház elemre.)

2. Koppintson vagy kattintson Számítógép és eszközök , majd a Bluetooth kategóriára.

3. Kapcsolja be a Bluetooth szolgáltatást."


Forrás: [link]

2015. aug. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm csak az a baj hogy nekem nincs bluetooth kategória! ezt próbáltam de nincs ilyen
2015. aug. 31. 00:04
 3/6 A kérdező kommentje:
kijelző - eszközök - egér stb minden van de bluetooth az nincs pedig a tipusa szerint kéne
2015. aug. 31. 00:06
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Nem lehet, hogy nincs feltelepítve a driver hozzá, ezért nem látja (nem jeleníti meg) a géped?

Az eszközkezelőben nézd meg, nincs-e ismeretlen eszköz.

2015. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló köszönöm Neked, mert ez volt a baj amit te írtál.ennyit értek hozzá :) azt hittem ez "simán" benne van, nem kell hozzá semmi, használatra kész :) :) telepítettem a drivert hozzá és már minden rendben, meg is jelent az eszközöknél ahogyan kell neki. Köszönöm mégegyszer!
2015. aug. 31. 17:57
 6/6 Lajos54 ***** válasza:
:)
2015. aug. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!