Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot vennétek az...

Melyik laptopot vennétek az alábbi kettő közül?

Figyelt kérdés

Mindkettő 4gb rammal van felszerelve, ami 1600MHz-en fut, mindkettő integrált videokártyás, viszont:


A lenovo procija dual core 2.16ghz (turbo boost:2.56 Ghz is lehet)


A dell procija quad core 1,8 ghz, ott nem ír semmi turbót.


Melyik éri meg jobban? Netezéshez kell és 4k különbség van a kettő között. Köszi a választ!



2015. szept. 6. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Linkeket a gépekhez. Ennyiből nem lehet dönteni.
2015. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Oké, mindjárt.
2015. szept. 6. 10:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Így vakon is a lenovot, amd-s lapost inkabb hanyagold.
2015. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2015. szept. 6. 16:03
 5/11 anonim ***** válasza:

Én egyiket sem venném. Két harmat gyenge gép, ebben a kategóriában általában borzasztó az anyag és összeszerelési minőség, ehhez képest mindkét gép jóval 2kg-on felül van, ami nagyon kényelmetlenné teszi a hordozásukat (nyilván, ha notebook, akkor azt hordozni veszi az ember). Emellett én akkuidőre sem számítanék túl sokra és az ilyen olcsó gépeknél a kijelző minősége is elég tragikus szokott lenni.


Ezen az árszinten erre a célra még mindig inkább megvennék egy ASUS Transformer Bookot. Igaz, hogy csak 10"-os, igaz, hogy az is gyenge, de csak fél kilós, nem két és fél. Ha meg notebook kell, akkor jóval többet szánnék rá.


De akár ez, akár az, ezeknél a gyenge gépeknél nagyon oda kell figyelni, mert nagyon könnyen képesek belassulni.

2015. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:
én is leírom a nyomaték kedvéért:harmatgyenge gépek.a 2 közül a dell erősebb,ha nem szempont a játék akkor mindenképp ezt ajánlom.a 3 év gari sem hangzik rosszul(sims3 és lol azért elfut rajta.)
2015. szept. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De most a Dell az négy magos, ugye?
2015. szept. 6. 16:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem jó, netezni sem eleges, ennyiért használt üzleti vegyél, az alsókategóriás laptopokkal csak gond van
2015. szept. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ez csak új. A használt meg ha 3 hónap után besz*rik, akkor mihez kezdek? Ezeken legalább 2-3 év garancia van. Én így gondolkodom. Pontosabban ezért gondolkodom újban. Nekem csak youtube, neptun, gyakori, ncore fusson zökkenőmentesen.
2015. szept. 6. 19:30
 10/11 anonim ***** válasza:
a kettő közül inkább az amd.. bár majd meglátod.. Egyébként ilyen helyekről nem egy életbiztosítás rendelni, mindenképpen kérj számlát és minden garizáshoz szükséges (eredeti gyártói) papírt, nehogy később lesza**anak.
2015. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!