Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SW Battlefront 2015 -höz...

SW Battlefront 2015 -höz építek gépet. Alábbi konfighoz elmondanátok a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Először is gyártókból MSI -t, Asrock -ot vagy Gigabyte -ot érdemes jobban preferálni?

Intel konfigot gondoltam ki az alábbi alapokra:

Msi Z97 Express alaplap ami támogat OC memóriát is, így bele kerülne pl CORSAIR VENGEANCE 2X8GB DDR3 1866MHz és processzornak Intel Core i5-4590 Quad Core 4C 3.3GHz.

A videókártya egy MSI NVIDIA GeForce GTX 960 4GB lenne. Ezekből is van annyi féle, nem nagyon vágom miket kell nézni GPU, fedélzeti memória adatokon kívül.

Raknék a gépbe egy Samsung SSD 850 EVO 2.5-Inch 120 GB -ot, nem tudom mondjuk ha csak a játékra veszem akkor érdemes-e erőltetni az SSD -t.

Tépnak egy 600W -os Chieftec A-135 ATX tápot néztem ki. Szerintetek elég a 600W -os? Ház egy Corsair gamer ház lesz, jól szellőzős.


Köszönöm előre is a véleményeket.



2015. szept. 7. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon jó az összeállítás, én is hasonlót használok csak annyi a különbség hogy nekem csak 8Gb ramom van. A GTX960 4gigás verziója sem kutya, szépen futnak vele a 2 gigánál több vramot igénylő játékok , a sok vérpistike véleményével ellentétben. Ha csak játékra szánod akkor az SSD-t nyugodtan hanyagold, nincs rá szükséged. 600W bőven elég neki.
2015. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!