Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megérné 40 ezerért egy 4 éves...

Megérné 40 ezerért egy 4 éves laptopot megcsináltatni?

Figyelt kérdés

4 éves asus laptopról van szó. Valószínűleg a ventilátor és a winchester is tökrement benne. 15-15 ezer lenne ezekből az új, +5-10 ezer a beszerelés újratelepítés, stb.

Még 4 éve kb 110 ezerért vettem, tehát nem egy csúcskategóriás gép. Már tervben volt egy új laptop vásárlása, csak máshogy alakultak a dolgok. Ezek alapján megérné megcsináltatni, vagy inkább vegyek újat?



2015. szept. 9. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem új jobban megérné,még ha kicsit gyűjteni is kéne rá.
2015. szept. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jövő augusztusban-szeptemberben MINDENKÉPPEN vennék újat, mert egyetemre megyek, és oda kell egy erősebb gép.

Anyukámék nem akarnak még újat venni, mert hogy addigra "elhasználódik és nem lesz olyan modern/jó".


Szerintetek?

2015. szept. 9. 15:33
 3/7 Lajos54 ***** válasza:
100%

Számítástechnikai eszközöknél 4 év elég nagy idő, főképpen például egy laptopnál.

Azt nézd, hogy ha ezt a laptopot el akarnád adni, ha egyáltalán lenne rá vevő, adna-e érte 40 ezret. És akkor még mindig csak a jelenlegi kiadásodat fedezné, a laptopot meg odaadtad ingyen...

2015. szept. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt alakultak máshogy a dolgok, tudnék most is újat venni.
2015. szept. 9. 15:34
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 akkor minek kiadni erre?


venti? milye ment tonkre? mert egy venti 2-3ezret nem er meg... nem hogy 15 ot

hdd m'eg csak csak

de laptopnosszeszerelesert is 10ezret elkerni...


valami strapas sok v garis tipust vegyel legkozelebb


neked kellntudni hogy kb. 20ezer erteku szolgaltatasaert 40ezer jattolt belefer e...

2015. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél akkor most egy használtat 20-30-ért és majd ha mész egyetemre veszel egy újat.
2015. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

[link]

15 ezer. KOMPLETTEN AZ EGÉSZ ventilátort cserélni kell.


Azért nem mindegy, hogy milyen winchester megy bele! Neten láttam hogy van 10 ezerért is, meg 30 ezerért is...


Az 5-10 ezer nem tudom, hogy pontosan hogy van, de az a munkadíj. Szétszedi az egészet darabjaira, kitakarítja teljesen, összeteszi, újra is telepíti.


Nem az volt a kérdés, hogy én akarok-e fizetni 40 ezret, hanem hogy megéri-e= VAN-E ÉRTELME megcsináltatni, vagy jobb ha veszek egy újat.

2015. szept. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!