Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Word-ben hogyan tudom azt...

Word-ben hogyan tudom azt megcsinálni, hogy egy szövegrészletet elforgatok?

Figyelt kérdés
Hirdetésekben szokott lenni, hogy a telefonszámot, vagy emailcímet elforgatva szokszorosítják, hogy le lehessen tépni őket. Ilyet szeretnék csinálni. A word-ünk 2007-es. Köszönöm:D

2015. szept. 9. 16:12
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Beszúrsz egy táblázatot, annyi cellával ahány ilyen letéphető fület szeretnél (Nekem sajna 2010-es Wordom van, igy csak abban tudom a folyamatot, de gondolom a 2007-esben is igy van valahogy) :


Beszúrás - Táblázat (leengeded a lefelé mutató kis nyillal) - Táblázat beszúrása menüpont, a megjelenő ablakban beirod az adatokat : Oszlopok száma:15, Sorok száma :1, aztán OK.


Kijelölöd a táblázatot és a "Táblázateszközök" Elrendezés Fülén, a Szövegirány gombbal tudod állitani a szövegirányt. Breállitod, ahogy neked megfelel, mellete van az igazitás, azt is tudod állitani.


A táblázatot magasságát ugyanúgy tudod az egérrel változtatni. Illetve a táblázat "vonalazását" is meg tudod változtatni (eltüntetni - bár a függőleges vonalak azért kellenek, a kivágáshoz)


Kép : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. szept. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tabaki ***** válasza:
Ha nem ragaszkodol a Wordhöz, ilyesmire (is) nagyon kényelmes az Inkscape.
2015. szept. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 tabaki ***** válasza:

Egy hasonló kérésre rajzoltam anno:

[link]

2015. szept. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) sikerült is! köszönöm a gyors segítséget :)
2015. szept. 10. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!