Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gépház kábelek lehetnek a...

Gépház kábelek lehetnek a hibásak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Van egy LENOVO gépházam, benne ugyanúgy LENOVO alaplappal. Sajnos az alaplap elromlott, így vettem egy másikat. A másik alaplap GIGABYTE márkájú. Minden rendben is ment, mikor be is szereltem volna a gépbe, de akkor nézem, hogy a gépházból kijövő bekötőkábelek (audio, usb, power led stb.)

ezek teljesen egyben vannak, azaz nincsenek nekik külön fejük és írás rajtuk, hogy egyértelmű lehessen hova kell bekötni. A kézikönyve is azt tapasztaltam, hogy ott is külön van minden fajta kábel, amit a tüskékre kell rakosgatni. Itt viszont van 3 egybefüggő kábelem, aminek mindegyiknek egy feje van. Sehova nem illeszkedik az új alaplaphoz. Mikor rá is dugom az "F panelre" csakis a zöld led világít a gépházon, de az is folyamatosan. Ezért beszereltem az egész gépet egy másik gépházba (Elég régibe) , de ott minden bekötőkábel külön-külön van névvel ellátva és úgy teljesen működik. Most azért vegyek egy új gépházat, mert a LENOVO gépház, csak a LENOVO alaplapokat fogadja magához? Mert minden kábelének külön csatlakozója van/volt?


Képek:


[link]


[link]



2015. szept. 20. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Találtál rá megoldást esetleg azóta?
2016. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Semmit se.
2016. jan. 20. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!