Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha eredeti (megvett) cd-ről...

Ha eredeti (megvett) cd-ről teszek fel windows 7-et gépre, akkor kell hozzá letöltenem drivereket, vagy azok rajtavannak a cd-n?

Figyelt kérdés
(lehet, hogy hülye kérdés, nem vagyok szakértő)
2015. okt. 1. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg rajta vannak, és felismeri a hardvereket. csak nagyon speckó esetben kell neki segítsé. Viszont néhány összetevőnél frissítésre lehet hogy szükséged lesz - de ezeket a netről leszedi, ha engedélyezed.
2015. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kell
2015. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A win7 elég sok hardverelemet felismer, de én jobban szeretem a saját drivereket feltenni, főleg az alaplapi drivereket.


Sok esetben a win7 felismeri és telepíti a hardverelem illesztőprogramját, de pl a kezelőfelületét nem, így a részletes beállításokat nem lehet elérni. (pl videó vagy hangkártya)


Ha nem nagy fáradság, szerintem tedd fel a hardverek saját illesztőprogramjait.

2015. okt. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hm.. oké, köszönöm a válaszokat
2015. okt. 1. 15:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Viszont nem vagyok benne biztos, hogy netről le tudok hozzá tölteni drivereket... Asus x550jx laptopról van szó, nem igen találok hozzá windows 7 drivereket. Ez baj lehet, ha így teszem föl cd-ről, az működni fog?
2015. okt. 1. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Asus support-ban nincs hozzá win7 driver csak 8.1 és 10.


Ettől még megpróbálkozhatsz a win7-el, ha minden hardvert felismer, akkor működni fog.

2015. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
Windows 7 -ről legálisan és ingyenesen frissíthetsz Windows 10 -re. Én azt csinálnám, hogy felraknám a gépre a Windows 7 -et, frissítenék 10 -re és ahhoz raknám fel a drivereket.
2015. okt. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szántóvető ***** válasza:

a drivert a gép harvereihez kell feltenni,ehhez a lemezen lévő oprendszernek semmi köze.

ha már fent van a win7 akkor írd ki a drivereket külső adattárra. Windows/system32/driverstore,itt van a file reposytory nevű mappa,ezt kell átmásolni.ezután formatálással újratelepítesz majd az eszközkezelőnél frissítéseket keresel de nem a netes opciót választod hanem a külső adattárat.ha jól emlékszem elég a meghajtó betűjelét megadni és el is kezdi felrakosgatni,csak minden hiányzó driver esetében el kell indítani a keresést.

2015. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!