Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A sajátgép valamiért azt írja...

A sajátgép valamiért azt írja hogy 1,35 GB szabad a 96,5 GB-ból, és ha megnyitom és összeszámolom a dolgokat akkor kb 48 GB foglalt csak. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Ennél van rosszabb is, van hogy kikapcsolom a gépet és még nagyban zúg, mintha működne (kb 5ből 3 alkalommal csinálja ezt). Ezt nagyon eltérő időn át csinálja, van hogy leáll fél óra alatt de van hogy soksok órán át csak zúg. ilyenkor nem lehet visszakapcsolni, a bekapcsoló gomb megnyomására nem reagál. rájöttem ha sokáig tartom lenyomva a bekapcsoló gombot akkor leáll, és utána rendesen be lehet kapcsolni. Avast vírusirtóm van, az ingyenes, és tudtommal töredezettségmentesített a lemez, és be van kapcsolva a rejtett mappák mutatása is. programok mennek rendesen, stb. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2015. okt. 2. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


rejtett fájlok. tudom, tudom.. de nézd csak meg.

2015. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gábor_79 ***** válasza:
A rendszer biztonsági mentése nincs bekapcsolva? Az eszi így látatlanul.
2015. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

töröltem a lomtárat, és így is: [link]

a sajátgép infó rosszul írja a dolgot. a biztonsági mentések sokat visznek tényleg, azokat is törölni fogom mindjárt, de az sem ilyen nagy eltérés. továbbá ez a kikapcsolási probléma fogalmam sincs mi lehet. Szerintetek ha újratelepítem a windowst akkor megoldódhat a probléma, vagy azt nem ilyen esetekben kell?

2015. okt. 3. 15:14
 4/4 anonim ***** válasza:
fura. Hibernálási file is elveszi a memóriád kétszeresét, azt is kikapcsolhatod, ha nem használod, meg megnézném a lapozófájlt, hogy mekkora. Bár ez a nagy eltérés érdekes, lehet vmi jelszóval védett állományok is vannak a C:-n amit nem tudott felmérni a program. Újratelepítés feltételezhetően megoldja.
2015. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!