Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám beállítani a a...

Atuskaa kérdése:

Hogyan tudnám beállítani a a számítógép fejhallgató kimenetén a hangerőt?

Figyelt kérdés

Felvételt szeretnék csinálni magnódeckkel a számítógépen tárolt zenéimből. Ezért rákötöttem RCA - jack 3,5-ös kábellel a deckemet a fülhalgató kimenetre. Ez a kimenet elosztóval van használva, a hangfalak és felvétel készítés számára! Csak annyi a problémám, hogy az elosztás miatt csak halk felvételt tudok csinálni a deckkel, bármennyire feltekerem a kivezérlését a készüléknek! A kérdésem a következő lenne: Hogyan tudnék normális felvételt készíteni?


Hozzáértő segítséget tisztelettel megköszönök!



2015. okt. 8. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem annyiban hasonló a problémám, hogy a géphez való hangfalnak nincsen használható fülhallgató luka, így azt a gépbe dugom, de akkor a hangfal hangerő tekerője nem ér semmit. a számítógép alap hangerejét szoktam ilyenkor használni (asztal, vezérlőpult stb), vagy a videó, program hangerőbeállítását.
2015. okt. 8. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!