Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megrendeltem egy terméket,...

Megrendeltem egy terméket, erre levették a webáruházi listájukról? Ez most mégis mi lehet?

Figyelt kérdés

Pénteken megrendeltem egy monitort a compkertől, és másnap amikor meg akartam nézni a termék adatlapját a webáruházukban, az teljesen eltűnt. Sem keresésre, sem külső oldalról a termékre mutató linkkel nem található.


Az árukeresős, árgépes linkeket is levették azóta, gondolom, mivel azok sem éltek már (A keresett termék nem található.)


Ezt most mégis mire véljem? Lehet egyszerű rendszerhiba (bár ilyet még nem tapasztaltam egy webáruházzal sem), vagy pedig volna olyan szerencsém, hogy már egyáltalán nem is kapható náluk és azért vették le? De akkor miért volt elérhető a rendelésem pillanatáig?


Véleményekre vagyok kíváncsi, hogy ilyennel találkozott-e már valaki. Holnapig úgyis feleslegesen zaklatnám őket ilyen hülyeségekkel, ha meg kiderül, hogy gond van, úgyis megveszem máshonnan.



2015. okt. 25. 07:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzá tennék, hogy természetesen a kábel adatlapja, amit egyszerre rendeltem a monitorral, még mindig fent van.
2015. okt. 25. 07:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Visszaigazolták a megrendelésed? Ha igen, és korrekt cég, akkor lehet, te hoztad el az utolsó darabot.
2015. okt. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az oldalakat a webáruház üzemeltetői bizonyos időközönként frissítik, előfordul hogy egy termék napközben elfogy, de csak másnap frissítik az oldalt.
2015. okt. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínű elvitted az utolsót, ideiglenesen kifogytak belőle. Ha visszaigazolták a rendelésed, akkor nincs miért aggódni.
2015. okt. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, a rendszer visszaigazolta a rendelésem, de még "feldolgozás alatt" van.


Köszönöm szépen a válaszokat.

2015. okt. 25. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!