Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ahany gepen lefrissitem a...

Ahany gepen lefrissitem a videokari drivert Win 10 alatt mindig utana masodpercekre vagy 1-2 percre lebenul a talca, start menu hiaba kattintunk ra. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Esemenynaploba lattom e idopontba hogy berakot valami shellexperiencehost dolgot.Hogy aktivalasa sikertelen blabla.Meg valami cortanat is bezart...ahhh stb...

Ennyire nem jo meg a 10es?


2015. okt. 25. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden Windows az első Service Pack után lesz jó, ez köztudott.
2015. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát ő..Arra várhatunk 10-nél.Ami jön Novemberben az nem szerviz pak lesz azt mondják,hanem csak új funkciók kerülnek bele,kis hibajavítást sem nagyon hangoztatják.


Ha már szerviz pak..az nem jelent semmit még.


8.1 nem lett népszerű sok frissítés ellenére sem..

Remélem 10 jobb lesz.


Vissza térek a 7re akkor.Eddig az használható ki normálisan úgy néz ki.....

2015. okt. 25. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
8.1 nem lett népszerű, de használható lett a service pack (urambocsáss .1) után. De mivel a 7 sok mindenbe jobb volt, azért nem vált be. W10-et most nem követem őszintén, túl sok vele a hiba, senkinek se ajánlom.
2015. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

.1 verzio szamot takar nem szerviz pakot,csak hogy tudj rola :))


Nekem sajnos az a rendszer nagyon nem volt hasznalhato.Voltak amik nem futottak rajta jol,annyi kek halalom sem volt soha mint azon.

2015. okt. 25. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
hívhatod verziónak, service packnak, vagy mályvacukornak, a lényege, hogy egy kumulatív csomag, mely oprendszer hibáinak kijavítására ill. új szolgáltatások hozzáadására készült. Win 8-ban persze látványosabb volt, a sok panaszkodás miatt.
2015. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!