Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 alapértelmezett...

Windows 7 alapértelmezett lejátszó beállítása?

Figyelt kérdés
Vettem egy multimédiás billentyűzetet, és van rajta egy gomb, ami megnyitja az alapértelmezett zenelejátszót, ami nekem a vlc media player. Ezt hogyan tudnám átállítáni winampra? A windows alapértelmezett programok menüjében nincs felsorolva se. A fájlokat alapértelmezetten a winamp nyitja meg, de a multimédiás billentyűzet nem. Hol tudnám ezt átállítani?

2015. okt. 27. 11:33
 1/2 A kérdező kommentje:
újratelepítettem a winampot és a vlc-t is, egyik telepítő se kérdezte meg, hogy alapértelmezett legyen-e, de mostmár nem is nyit meg a gomb semmit XD A winamp viszont bekerült a windows listájába, de hiába rakom alapértelmezettnek, nem nyílik meg gombnyomásra.
2015. okt. 27. 11:58
 2/2 A kérdező kommentje:
Regeditben is állítgattam, és a beállítások rendben vannak, de semmit se bírok beállítani erre a gombra. Mi lehet a probléma? A gomb működik.
2015. okt. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!