Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezhet hogy egy hp250 g4...

Létezhet hogy egy hp250 g4 laptop szinte netezésre is alkalmatlan? Intel celeron N3050 Black 4gb ddr3 ram Intel hd graphics 4400?

Figyelt kérdés

2015. okt. 30. 17:32
 1/3 szántóvető ***** válasza:

igen.a proci 6Wattot fogyaszt.leírom még egyszer,hat watt a legnagyobb fogyasztása.

soha nem volt benne hd 4400 igpu,ezt nem tudom ki mondta neked.ennél gyengébb van benne.gondolom cpu limit van youtube,vagy rosszabb esetben böngészés közben.

kiadtál érte 90 ezret?95-ért találtál volna i3-asat aminek a teljesítménye többszörös ehhez képest.

2015. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon értek hozzá,és az eladóra hallgattam.a hd4400 pedig a papíron van amin hirdette,rá van ragasztva a gép dobozára onnan írtam le az adatokat..
2015. okt. 30. 18:32
 3/3 szántóvető ***** válasza:
próbáld visszavinni és kicserélni.jobban jársz,akkor is ha rá kell fizetned valamennyit.
2015. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!