Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha videót játszok le, akkor a...

Ha videót játszok le, akkor a végén kezdi el a lejátszást. Például 10 perces egy videó, és 10:01 kor indul el kapásból. Erre van valami megoldás?

Figyelt kérdés

Egyébként nem YouTube és társairól van szó. De régen nem volt ilyen problémám, és mások sem írnák hogy lenne nekik.

Próbáltam már másik böngészőből, plusz újra rakni a flasht, de az sem segített. Ötletek?


2015. nov. 2. 16:34
 1/8 A kérdező kommentje:
köszönöm előre is a váalszokat!
2015. nov. 2. 16:35
 2/8 A kérdező kommentje:

és valami ilyesmit ír ki: 10:05 / 00:00

Tehát nemtudom, valami nemstimmel. Egyébként az oldalon vannak más videók, azokat furcsa mód lejátsza... De kb. tízből hármat...

2015. nov. 2. 16:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Lehet hülyeség de a Net az jó?Küldhetnél egy SpeedTest-et.

De lehet VGA driver hiba is.Próbálj meg ezt a böngészőt:Maxthon.

2015. nov. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A nettel nincs gond, más videókkal tökéletesen megy.

És régen is tökéletesen ment így... Bár azóta újra raktam a rendszert... ez lehet hogy közre játszhat...

Mindegy, megpróbálom ezt a böngészőt

2015. nov. 2. 16:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Sajnos ezzel sem jó.
2015. nov. 2. 17:06
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt rakd fel egy pendrive-ra.Rufus nevű programmal,próbáld ki hogy működnek-e a videók rajt,ha igen akkor próbáld meg még 1-szer újra rakni.

2015. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 spiloka válasza:
Szia, megoldódott neked ez a probléma? Nálam is ez a gond, de nem jövök rá, mi a megoldás.
2015. nov. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem oldódott meg, kénytelen vagyok az ilyeneket telefonomon nézni...
2015. nov. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!