Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem állítja át a profilk...

Miért nem állítja át a profilképemet?

Figyelt kérdés

Van ez az alkalmazás, a francia-zászlós, ami arra hivatott létrejönni, hogy támogatásunkat fejezzük ki a franciák és a párizsiak felé.

Rámentem arra, hogy +Kipróbálom", az eredeti profilképre való visszaállításnál "Soha" volt beírva. Oké, rámentem arra, hogy "Beállítom"...és semmi. Ugyanolyan volt a profilképem, mint azelőtt. Miért?



2015. nov. 14. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Őrület, pedig ha működne mekkora támogatást nyújtanál már a fészbúkos profilképed megváltozatásával!
2015. nov. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszokat vártam, köszönöm... (már nem szükséges, azóta sikerült megoldanom)
2015. nov. 14. 21:41
 3/4 anonim válasza:
68%

A mostani zord valóságban, amikor terroristák özönlenek be Európába és nem tudjuk mi fog történni holnap, akkor sem szabad elfelejteni, hogy kik vagyunk és miért harcoltunk annyi éven át!

Itt az idő, hogy megmutassuk összetartó nép a Magyar!

Tedd ki Te is profilképednek egy napra a MAGYAR ZÁSZLÓ-t, ezzel tiszteletedet adva a terrorizmus áldozatai előtt, s harcolva az Iszlám Állam ellen!

A Magyar Összetartás Facebook Napja a terrorizmus ellen: 2015.11.21.

Szegények és Gazdagok, Jószívűek és Konokok, Szeretők és Törtetők, Irigyek és Kétkedők.....

Annyifélék vagyunk, és annyi arcunkat mutatjuk; de valamiben EGYek vagyunk, mi MAGYAROK vagyunk!

2015. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16%

"A Magyar Összetartás Facebook Napja a terrorizmus ellen: 2015.11.21."


haha, te szerencsétlen facebookhuszár fotelforradalmár

2015. nov. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!